– Przez pół roku jest szaro w Warszawie, niech będzie bardziej kolorowo – w ten sposób Robert Buciak, działacz stołecznego Zielonego Mazowsza tłumaczy swój pomysł ustawienia w stolicy ławek w barwach LGBT. Koszt projektu, złożonego w ramach budżetu obywatelskiego, miałby wynieść ok. dwóch milionów złotych. Autor nie chce wyjaśnić, dlaczego na warszawskie osiedla miałoby trafić akurat 666 takich ławek.


Ławki mają stanąć w miejscach na osiedlach, w drodze do sklepu czy w parkach. Jedna będzie kosztowała ok. 3 tys. zł. Ponieważ ławek ma być 666, ich sięgnąłby ok. dwóch milionów złotych.

Buciak nie wyjaśnił, dlaczego chce ustawić akurat tyle ławek. Tłumaczył natomiast powód, dla którego każda ma zostać pomalowana na sześć kolorów. – Przez pół roku jest szaro w Warszawie, niech będzie bardziej kolorowo – powiedział Radiu Kolor.

 

Aktywista powołał się na przykład Kielc, gdzie takie ławki już ustawiono, a także na wolę mieszkańców stolicy. – Jak widać po dotychczasowych wynikach z Kielc i z Warszawy, mieszkańcy chcą żeby ławki powstawały, nawet jeśli są kolorowe – oświadczył.

źródło: tvp.info


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: