Uganda: chrześcijanka otruta przez rodzinę za wiarę w Jezusa!

Chrześcijanka wspierana przez VOM zmarła na początku tego miesiąca z powodu komplikacji spowodowanych zatruciem.

Anna przyszła do Chrystusa z muzułmańskiego pochodzenia, a jej rodzina nie zaakceptowała jej wyboru. Uciekła do domu pastora na początku sierpnia, ale wtedy była już chora i szybko traciła na wadze.

Po kilku dniach walczyła z chodzeniem i odczuwała silny ból. Jej rodzina wiedziała, że ​​jest chora, a ojciec wysłał do niej wiadomość, że nie przeżyje.

Po miesiącu pobytu w szpitalu zachorowała i zmarła. Lekarze stwierdzili uszkodzenie jej narządów wewnętrznych przez truciznę, którą prawdopodobnie podała jej rodzina, kiedy jeszcze mieszkała w domu.

Annę przeżyło dwoje dzieci w wieku 12 i 6 lat, którymi opiekuje się pastor.

„To bardzo smutny moment dla nas, kiedy straciliśmy Annę” – powiedział pastor. „Jest to również bardzo smutne dla dzieci. Dziękuję, że przyszedłeś z pomocą Annie. Umarła wdzięczna. Bóg przyprowadził cię, aby pokazać jej prawdziwą miłość Boga ”. Proszę, módlcie się za jej dzieci.

źródło: icommittopray