Chrześcijanka wspierana przez VOM zmarła na początku tego miesiąca z powodu komplikacji spowodowanych zatruciem.

Anna przyszła do Chrystusa z muzułmańskiego pochodzenia, a jej rodzina nie zaakceptowała jej wyboru. Uciekła do domu pastora na początku sierpnia, ale wtedy była już chora i szybko traciła na wadze.

Po kilku dniach walczyła z chodzeniem i odczuwała silny ból. Jej rodzina wiedziała, że ​​jest chora, a ojciec wysłał do niej wiadomość, że nie przeżyje.

Po miesiącu pobytu w szpitalu zachorowała i zmarła. Lekarze stwierdzili uszkodzenie jej narządów wewnętrznych przez truciznę, którą prawdopodobnie podała jej rodzina, kiedy jeszcze mieszkała w domu.

Annę przeżyło dwoje dzieci w wieku 12 i 6 lat, którymi opiekuje się pastor.

„To bardzo smutny moment dla nas, kiedy straciliśmy Annę” – powiedział pastor. „Jest to również bardzo smutne dla dzieci. Dziękuję, że przyszedłeś z pomocą Annie. Umarła wdzięczna. Bóg przyprowadził cię, aby pokazać jej prawdziwą miłość Boga ”. Proszę, módlcie się za jej dzieci.

źródło: icommittopray


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: