Kosztowny wybór Susan
Kiedy Susan Ithungu zaufała Chrystusowi w wieku 13 lat, jej ojciec był tak wściekły, że pobił ją i zamknął w pokoju na sześć miesięcy. Gdyby jej brat nie dał jej potajemnie jedzenia i wody, umarłaby. W końcu sąsiedzi zaczęli się niepokoić i powiadomili policję, która uratowała ją z domu.

Susan nie była w stanie chodzić ani mówić. „Jej włosy zżółkły, miała długie paznokcie i zapadnięte oczy i wyglądała na bardzo szczupłą, ważącą mniej niż 45 funtów” – powiedział lokalny pastor, który odwiedził ją w szpitalu po jej uratowaniu.

Susan wymagała szeroko zakrojonej opieki medycznej i wielokrotnych operacji. VOM zapewnił pomoc w pokryciu wydatków na pobyt w szpitalu, jak również na utrzymanie jej i jej opiekuna. Po wyzdrowieniu Susan zaczęła uczęszczać do szkoły w jednej z nielicznych placówek przystosowanych do jej specjalnych potrzeb.

Sześć miesięcy spędzonych w zamknięciu Susan pozostawiło ją z długoterminowymi potrzebami medycznymi. Według jej lekarza Susan przejdzie ostatnią operację, gdy skończy 21 lat . Teraz 20-letnia Susan pokłada silną nadzieję w Chrystusie i jest wdzięczna za pomoc, jaką otrzymała od globalnego Ciała Chrystusa:

„Moje życie jest dla mnie wyzwaniem, odkąd przyjęłam w życiu Chrystusa. Dało mi wiele lekcji o chrześcijaństwie. Po tym wszystkim, przez co przeszłam, nic nie może odciągnąć mnie od Chrystusa. Przez ból i chwile w szpitalu widziałam miłość Boga przez troskliwych ludzi, takich jak Ty, którzy modlili się za mnie, wspierali mnie finansowo i oferowali czas, aby być ze mną ”.


źródło: etools.vomusa.org

Darowizna


FUNDACJA FILEO  KRS 0000705635
Tytuł przelewu:
„Prześladowany Kościół”

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Rachunek w złotówkach (PLN):
PL 30 1020 2791 0000 7902 0269 1947

Rachunek w dolarach amerykańskich (us dollars)
PL 46 1020 2791 0000 7502 0309 5569

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: