Sunita Masih, 14-letnia chrześcijańska dziewczynka zbiorowo zgwałcona w Pakistanie


Chrześcijanie są torturowani i poniżani w Pakistanie za wiarę w Jezusa Chrystusa. Tak jest w przypadku Sunity Masih, 14-letniej chrześcijanki z Faisalabadu. Okrucieństwa, z jakimi spotykają się mniejszości w Pakistanie, są niesłyszalne, a władze głucho podchodzą do błagania cierpiących ludzi o sprawiedliwość. Według niektórych doniesień incydent jest związany z Sukkur, a nie Faisalabadem.

Według incydentu udostępnionego w mediach społecznościowych 14-letnia Sunita Masih została uprowadzona i zgwałcona zbiorowo. Poproszono ją o nawrócenie, a kiedy odmówiła, obcinali jej włosy i torturowali wrażliwe części ciała.

Media społecznościowe apelują o sprawiedliwość

Media społecznościowe wzywają do sprawiedliwości, prosząc ludzi, którzy mogą pomóc tej małej dziewczynce. Zdumiewające jest to, że ludzie nie pytają już władz. Musimy stanąć w obronie siebie. Faisalabad to miasto, w którym chrześcijanie są od czasu do czasu torturowani. Zapewne już niedługo usłyszymy, że była torturowana i zgwałcona za bluźnierstwo.

Pakistańskie gwiazdy żądają sprawiedliwości dla Sunity Masih

Pakistańskie celebryci zaczęli domagać się sprawiedliwości dla Sunity Masih w mediach społecznościowych. Adnan Siddiqui napisał na Twitterze:

Redaktor Misyjny Lesław Baran :
Gwałty na chrześcijankach przez muzułman są bardzo częstymi przypadkami. Ofiarami tych gwałtów są zarówno kobiety, ale również dzieci. Wynika to z nauki zawartej w Koranie, która nie tylko na to pozwala, ale nawet i zachęca muzułmanów.
W wielu przypadkach ofiary tych gwałtów są uznawane przez sądy za winne tych czynów i skazywane na kilka lub kilkanaście lat nawet więzienia.
To z tego powodu ofiary tych gwałtów, nie zgłaszają tych faktów na policji w Pakistanie po to, żeby uniknąć kary więzienia.
W przypadku zgłoszenia takich przypadków na policję często ofiary i ich rodziny są zastraszane, i otrzymują od tych sprawców groźby pozbawienia życia.

źródło:  incpak


Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: