Apel pochodzi z witryny internetowej - citizengo.org

Prosimy o pomoc i podpis pod petycją o niedopuszczenie do dystrybucji filmu „Habit”.

Hollywood przygotowuje kolejny film, w którym mamy do czynieni z bluźnierstwami i drwiną z Jezusa Chrystusa. Tym razem ma być On przedstawiony jako kobieta rozwiązła, angażująca się w związki lesbijskie.

Główną postać filmu gra aktorka Bella ThorneWciela się ona w rolę dziewczyny, której seksualny fetysz to Jezus Chrystus. W filmie przebiera się za zakonnicę, aby uniknąć konsekwencji handlu narkotykami, którym się zajmowała. Z kolei Paris Jackson, córka zmarłego muzyka Michaela Jacksona, pojawia się w roli tzw. Jezusa w ciele kobiety.
Intencja filmu jest oczywista. Obrazić jak najwięcej chrześcijan na całym świecie

Film jest już w fazie postprodukcji, ale rozpoczęcie dystrybucji nie zostało jeszcze ogłoszone. Oznacza to, że mamy jeszcze szansę zatrzymać jego wejście na ekrany.

Wszystkie podpisy pod petycją zostaną wysłane do Donovana Leitcha, producenta filmu, oraz firm:
852 Films, Martingale Pictures, Voltage Pictures,
Cloudlight i Elevated Films związanych z jego produkcją.

Dzięki petycji możemy wywrzeć presję na firmy produkujące film, aby zrezygnowały z dystrybucji oraz pokazać Hollywood, że jesteśmy zdolni stworzyć skuteczną koalicję na rzecz obrony naszych wartości religijnych, by sprzeciwiać się podobnym produkcjom w przyszłości.


Tłumaczenie tekstu petycji:

Sz.P. Donovan Leitch
852 Filmy, Martingale Pictures, Voltage Pictures, Cloudlight i Elevated Films.

Piszę, ponieważ właśnie usłyszałem niepokojącą wiadomość, że Pańska firma produkuje film, który na podstawie wszelkich dostępnych zapowiedzi uważam za głęboko obraźliwy dla mojej wiary i dla uczuć religijnych miliardów chrześcijan i nie-chrześcijan na całym świecie.

Pański film Habit, w którym “artystyczna wolność” polega na kolejnym perwersyjnym przedstawieniu Jezusa Chrystusa, jest wyrazem braku jakiegokolwiek szacunku dla społeczności ponad 2 miliardów chrześcijan, którzy uznają Go za Trójjedynego Boga.

Portret Chrystusa w Pana filmie jest do tego stopnia groteskowy, że może być obraźliwy nawet dla tych, którzy zaprzeczają boskości Chrystusa, ale czczą Go jako ważną postać historyczną.
Mam na myśli ponad miliard muzułmanów na całym świecie.

Chociaż szanuję Pana wolność twórczą, jestem głęboko rozczarowany rażącym brakiem szacunku dla tak dużej części światowej populacji, która może uznać takie przedstawienie Jezusa Chrystusa za bluźniercze, pozbawione szacunku i głęboko obraźliwe.

Z kontekstu Pańskiego filmu wydaje się jasne, że dopuszcza Pan obrażanie i kpinę z chrześcijan, ale mam szczerą nadzieję, że ponownie rozważy Pan jego produkcję i premierę z szacunku dla innych ludzi i ich prawa do głęboko zakorzenionych przekonań i uczuć religijnych.


LINK GDZIE MOŻESZ PODPISAĆ PETYCJĘ – TUTAJ


Więcej informacji:

Paris Jackson odegra rolę Jezusa w produkowanym filmie “Habit” z Bellą Thorne.
https://www.etonline.com/paris-jackson-to-play-jesus-in-upcoming-bella-thorne-movie-habit-see-the-pic-144801

Bella Thorne zagra w filmie “Habit” produkcji firmy “Mudbound”.
https://deadline.com/2020/03/bella-thorne-janell-shirtcliff-habit-movie-1202873393/

Grupa chrześcijańskich hejterów wpada w przewidywalną wściekłość wobec Paris Jackson grającą “odpychającego, kontestującego swoją płeć biologiczną” Jezusa Chrystusa.
https://www.pinknews.co.uk/2020/05/06/christian-hate-group-one-million-moms-paris-jackson-jesus-christ-habit-backlash/


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: