Pomoc żywnościowa w postaci paczek dla ubogich i prześladowanych chrześcijan w Lahore w Pakistanie.

 

Lesław BaranRedaktor misyjny i koordynator Polskiej misji pomocy głodującym i prześladowanym Chrześcijanom w Pakistanie:

Fundatorem tych paczek żywnościowych dla ubogich i prześladowanych chrześcijan w Pakistanie była Polska misja Prosty Kościół Śląsk w Tychach.Paczki te przekazał nasz zespół współpracowników z Prostego Kościoła Domowego Jezusa Chrystusa w Lahore.

Z powodu pandemii korona wirusa i głodu panującego w Pakistanie,przekazaliśmy paczki żywnościowe dla 40 rodzin Pakistańskich.

This slideshow requires JavaScript.

Lesław Baran:
Dzięki darczyńcom z Polski na bieżąco zaopatrujemy w żywność ubogich Chrześcijan oraz dzieci-sieroty z Mother Care Orphan Center w Lahore w Pakistanie (z chrześcijańskiego sierocińca),jego pracowników,wdowy i innych ubogich Chrześcijan.

Każda paczka żywnościowa,którą przygotowujemy i przekazujemy dla ubogich Chrześcijan jest o wartości 68.00 zł i jest przekazywana dla jednej ubogiej rodziny chrześcijańskiej.
Zawiera ona takie produkty jak:

20 kg.mąki

5 kg.ryżu

1 litr oleju

1 kg.cukru

1 kg soli

1 makaron 400 gramowy

1 mleko w proszku

1 paczka herbaty

1 szampon do włosów

1 mydło toaletowe

Z mąki codziennie pieką “rote” (chleb pakistański w formie placka),a papryka chili wraz z cukrem czy solą stanowi tam podstawową przyprawę,którą stosują do wszystkich potraw.

Serdecznie dziękujemy naszym czytelnikom za dotychczasową pomoc modlitewną oraz okazane wsparcie finansowe dla dzieci-sierot ludzi niewidomych,chorych i niepełnosprawnych jak również rodzin niewolników w fabrykach cegieł z Pakistanu.

Jednocześnie prosimy o udostępnianie tej informacji, gdyż potrzeby związane z pomocą żywieniową dla Chrześcijan w Pakistanie są ogromne, szczególnie w dobie obostrzeń związanych z Covid-19.

Podaję numer rach.do wpłat Polskiej waluty w złotówkach.
Santander Bank Polska S.A 2.Oddz.w Żorach
Nr 38 1090 2590 0000 0001 3489 0229 z dopiskiem “Pomoc dla Pakistanu”
Podaję numer rach.do wpłat w walucie zagranicznej:
Santander Bank Polska S.A 2. Oddz. w Żorach. BIC SWIFT:WBKPPLPP
IBAN: PL33109025900000000134890319  z dopiskiem”Pomoc dla Pakistanu”.

Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: