Rozpoczynamy nową zbiórkę darowizn pieniężnych na pomoc dla dzieci-sierot w Lahore w Pakistanie, które objęliśmy pomocą.

Lesław Baran:

Jest to konieczne, biorąc pod uwagę, że rząd Pakistański nie finansuje sierocińców czy schronisk dla dzieci, które w wyniku różnych zdarzeń losowych są sierotami. Niestety, ale utworzony sierociniec i schronisko dla dzieci, nie tylko muszą zapewnić dzieciom stałą opiekę, ale również dokonywać regularnych opłat za naukę szkolną, opiekę medyczną, korepetycje w sierocińcu, a także również dokonywać opłat za wynajęty dom na sierociniec, opłaty rachunków za energie elektryczną, gaz wodę czy przeznaczać środki pieniężne na odzież, obuwie, lekarstwa i artykuły szkolne.


Na fotografiach widać jak żyły wcześniej dzieci zabrane z ulicy do chrześcijańskiego sierocińca w Lahore w Pakistanie, który nie posiadał łóżek, poduszek, kołder, pościeli, ręczników, kapci, a dzieci nie posiadały butów, ubrań czy też czystej wody, i dlatego wycierały się one swoimi ubraniami w których chodziły przez wiele dni, spały w nich i jadły jeden posiłek dziennie, jeżeli jego założycielom udało się zdobyć choć trochę pieniędzy od ubogich chrześcijan, chodząc w tym celu od domu do domu i błagając ich o pomoc oraz wsparcie.


This slideshow requires JavaScript.


Te dzieci często w ogóle nie jadły przez wiele dni, mając jedynie dach nad głową i miłość oraz łaskę innych ubogich i prześladowanych chrześcijan z Pakistanu. Tak było do momentu w którym w ich życiu pojawili się ich darczyńcy z Polski, tworząc Polską Misję Pomocy Ubogim i Prześladowanym Chrześcijanom w Pakistanie, którą brat Lesław Baran koordynuje już pięć lat.Lesław Baran:

To wy-darczyńcy całkowicie zmieniliście ich los za co pragnę Wam w ich imieniu bardzo podziękować i prosić o dalszą pomoc szczególnie teraz podczas obecnej sytuacji związanej z corona wirusem. Obecnie jedynie my zapewniamy im utrzymanie w sierocińcu i schronisku dla dzieci sierot w Lahore,które objęliśmy naszą stałą pomocą.


Na fotografii widać podziękowania darczyńcom za wszystkie artykuły spożywcze i przemysłowe, które zostały zakupione dzieciom-sierotom z Mother Care Orphan w Lahore w Pakistanie za zebrane środki pieniężne przez misję Prosty Kościół Śląsk, Chrześcijańską Fundację Fileo i Kościół Ewangelicznych Chrześcijan z Chrzanowa od darczyńców.

Warto dodać, że drugą część darowizn pieniężnych przekazaliśmy również do Orphan Centre-Shelter Of Orphan w Lahore w Pakistanie(schroniska dla dzieci-sierot),w celu opłaty rachunków i zaspokojenie wszystkich potrzeb dzieci-sierot, a także na zakup 50 Biblii dla chrześcijan z Pakistanu,30 krzeseł dla Prostego Kościoła Domowego Jezusa Chrystusa w Lahore i 4 dywaników dla dzieci do nabożeństwa w kościele.

Na opublikowanych fotografiach znajdują się nie tylko podziękowania dla wszystkich wspaniałych darczyńców, ale również wszystkim organizatorom tych zbiórek darowizn pieniężnych, zgodnie z Pakistańską kulturą chrześcijan w tym kraju.

This slideshow requires JavaScript.

Wszystkich ofiarodawców wielkich serc, prosimy w ich imieniu o dalszą pomoc w każdej formie.


Darowizna Pakistan

FILEO-FUNDACJA NIOSĄCA POMOC OFIAROM PRZEMOCY KRS 0000705635
Tytuł przelewu:
„Prześladowany Kościół-Pakistan”

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Rachunek w złotówkach (PLN):
PL 30 1020 2791 0000 7902 0269 1947

Rachunek do wpłat w walucie zagranicznej
PL 46 1020 2791 0000 7502 0309 5569


 


 

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: