Podziemny Kościół w Korei Północnej (wideo)

05/06/2020 Washington DC (International Christian Concern) – Korea Północna jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszym narodem na świecie do praktykowania chrześcijaństwa. Mimo wszystko Kościół Północnokoreański pozostaje.
Chrześcijanka z Korei Północnej modli się za swój naród.

Tłumaczenie modlitwy:

Boże Wszechmogący, Twój mały baranek jest tutaj, aby modlić się szczerze. Ojcze Boże, jeśli naprawdę jesteś w niebie, proszę, zaopiekuj się swoim małym barankiem na tej ziemi. Ojcze Boże, proszę, przyjdź szybko, aby przerwać łańcuch dyktatora na tej ziemi. Aby wasze dzieci, seniorzy i ludzie na tej ziemi mieli pokój. Ojcze Boże, ta ziemia cierpi pod wpływem dyktatury.

Biedne dzieci błąkają się, gubiąc domy i rodziców; osoby starsze wędrują, ponieważ nie mają domów ani bezrobotnych. Proszę, błogosławcie te cenne córki i waszych synów i udzielcie ognia reżimowi Kim Jung-Il, który rządzi tym krajem pod dyktaturą. Wszechmogący Boże w niebie, proszę, pozwól swemu ludowi w tym kraju żyć w wygodzie i pokoju.

Proszę ocal tych niewinnych ludzi Swoją ręką. Ojcze Boże, na tej ziemi są głodne dzieci i starzy ludzie błąkający się bez domów, a także wielu niewinnych ludzi, którzy umierają z powodu bicia, głodu i zimna. Modlę się za nich. Ojcze Boże, proszę, zaopiekuj się nimi, aby mogli żyć w wygodzie i pokoju.

Ponadto, gdy przechodzę przez te trudności, pozwólcie, aby oddzielni rodzice i dzieci ponownie się zjednoczyli w najbliższym czasie. Boże Wszechmogący, proszę zaopiekuj się moją małą córeczką i mną. Ponieważ nawet nie wiem, czy moja córka żyje, czy nie, proszę, zaopiekuj się nią.

Ojcze Boże, proszę, zaopiekuj się tą ziemią, aby ludzie z tej ziemi zostali uwolnieni z łańcucha dyktatury. Proszę pozwolić na ogień dyktaturze Kim Jung-Il.

Ojcze Boże, proszę, zaopiekuj się Swoimi małymi barankami, aby ta ziemia miała zapach pokoju. Amen.


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: