CHANTILLY, Va. – pastor w Wirginii został w sobotę dźgnięty nożem przez ucznia ze swojego kościoła, który zaczął wygłaszać „niespójne oświadczenia”, zanim zaatakował duchownego.

Szef policji hrabstwa Fairfax był obecny na zajęciach i pomagał powstrzymać napastnika.

Około godziny 15:00 w sobotę Sean Clemons, pastor w Grace Covenant Church w Chantilly, uczył około 20-30 osób z Biblii, kiedy Chance Harrison, lat 32, wszedł do pokoju i wygłosił „niespójne oświadczenia”, zbliżając się do Clemonsa a potem dźgnął go nożem.

Dwóch uczestników natychmiast przystąpiło do ujarzmienia Harrisona, w tym Ed Roessler, szef policji hrabstwa Fairfax i 31-letni weteran organów ścigania. Został ranny w bójce, podobnie jak inny dżentelmen, który starał się chronić Clemonsa.

Clemons był leczony w szpitalu Reston i zwolniony. Według Fox 5 DC Clemons został powitany w domu przez innych pracowników kościoła.

Brett Fuller, inny pastor w kościele, powiedział , że niektórzy w kościele czuli, że coś jest „nie tak” z Harrisonem, ale mimo to byli zaskoczeni atakiem. Harrison był uczestnikiem grupy singli kościoła.

„Prawie każdy, kogo znam, z kim rozmawiałem o tym, był zaskoczony. To znaczy całkowicie zaskoczony – stwierdził.

„Modlimy się za wszystkich rannych” – powiedział również Fuller w oświadczeniu . „Jesteśmy wdzięczni za wykazaną odwagę, która zapobiegła pogorszeniu sytuacji. Na koniec pragniemy podziękować szerszej społeczności za ich zainteresowanie i wsparcie w tym czasie ”.

źródło: christiannews.net


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: