„Stajemy w obronie naszego kraju i prosimy Boga o przebaczenie. Chcemy wrócić do Słowa Bożego ”– mówią organizatorzy wydarzenia.

Około 1000 chrześcijan z całej Szwajcarii zebrało się 1 sierpnia na świeżym powietrzu w Brugg (Aargau), aby modlić się za swój kraj. Temat tego Narodowego Dnia Modlitwy 2020 został „ zbudowany na skale ” .

„Stajemy w obronie naszego kraju i prosimy Boga o przebaczenie . To będzie tematem tegorocznego dnia modlitwy. Chodzi o to, że jesteśmy zbudowani na skale, Słowie Bożym ”, powiedział Hans-Peter Lang, szef Modlitwy za Szwajcarię w wiadomości wideo przed wydarzeniem.

Temat towarzyszył modlitwom w ciągu dnia i ukształtował czas kultu, modlitwy i pokuty.

„Nie chcemy opierać się na doczesnym bezpieczeństwie, programach czy czymkolwiek, co zadziałało. Chcemy wrócić do Słowa Bożego , nasze życie powinno być budowane na kamieniach, a nie na piasku ”- powiedziała szwajcarskiej stronie internetowej Livenet Elisabeth Abt, przedstawicielka Prayer for Switzerland .

źródło: evangelicalfocus.com


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: