Musimy żarliwie modlić się za Mary Mohammadi, 21-letnią chrześcijankę z Iranu.  Jest odważna w Chrystusie i powiedziała: „Odmawiam milczenia w Iranie”.  Zapłaciła wysoką cenę.

Znajomy przekazał nam następujące informacje:

W 2020 r. W związku z kryzysem w Covid sędzia nałożył na Mary karę 3 miesięcy i 1 dnia więzienia oraz 10 batów za udział w proteście o prawa człowieka i za jej działalność chrześcijańską.

Mary miała rozpocząć swój wyrok w zeszłym tygodniu 21 kwietnia 2021 roku. Próbujemy sprawdzić, czy tak się stało, ale chcieliśmy się modlić, aby tak się nie stało.

Wcześniej cierpiała w strasznych ośrodkach zatrzymań, w tym w więzieniu Qarchak, gdzie była bita przez strażników, którzy pozostawiali na niej siniaki przez kilka tygodni. Stosowali psychiczne znęcanie się, próbując zmusić ją do wyrzeczenia się wiary i powrotu do islamu.

Mary czuje, że jej obowiązkiem jest reprezentowanie wspólnoty chrześcijańskiej w Iranie, nawet jeśli oznacza to, że będzie musiała znosić więcej cierpień.

Ojcze Niebieski, udziel jej Twojej siły, aby w Twoim imieniu znosiła intensywne cierpienia. Modlimy się, aby nie musiała odbywać kary w Więzieniu Qarchak. Ale jeśli ona tam jest, otocz ją swoimi anielskimi wojownikami i wyprowadź ją z ognia, tak jak to zrobiłeś dla przyjaciół Daniela. Ona jest twoim wiernym sługą.

źródło: facebook.com/8thirty8


Darowizna

Numer konta

FILEO-FUNDACJA NIOSĄCA POMOC OFIAROM PRZEMOCY KRS 0000705635
Tytuł przelewu:
„Prześladowany Kościół”

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Rachunek w złotówkach (PLN):
PL 30 1020 2791 0000 7902 0269 1947

Rachunek w dolarach amerykańskich (us dollars)
PL 46 1020 2791 0000 7502 0309 5569

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: