Dwie chrześcijańskie rodziny zostały niedawno wygnane ze swojej laotańskiej wioski po tym, jak wyraziły wiarę w Chrystusa.

Kiedy rodzina Mua została chrześcijanami, przywódcy wsi napisali oficjalną skargę do władz okręgowych, mówiąc: „[Nasza] wioska nie chce współpracować ani obcować z wyznawcami Jezusa. …

Nie podoba nam się, że Chrześcijanie przychodzą, aby mówić innym o tym Jezusie. To jest denerwujące.”

Po tym, jak rodzina Mua poprowadziła do Chrystusa sześć osób z innej rodziny, przywódcy wioski nakazali im wszystkim opuścić wioskę do końca kwietnia 2020 r.

Gdy kontakt z „VOM” dowiedział się, że 10 wierzących obozowało przy głównej drodze prowadzącej do wioski, zapewnili im tymczasowe mieszkanie i teraz pomagają im znaleźć trwałe rozwiązanie.


Ojcze, dziękuję Ci za wiarę w życie rodziny Mua, która zmusza ich do zjednoczenia się z Tobą w obliczu poważnych prześladowań. Wiedzą, że Twoje sposoby są właściwe, prawidłowe i prawdziwe i będą z Tobą stać bez względu na cenę osobistą, którą płacą. Uznają Cię za wiernego, a Ty będziesz ich opiekunem i opiekunem. W Jezusie, Amen.

Bruce B – USA


źródło: icommittopray.com

Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: