Iran: Chrześcijaństwo szybko rośnie w ucisku!

Pomimo islamskiego rządu, który systematycznie nęka i więzi Chrześcijan nawracających się z indoktrynującego młodość Islamu, Chrześcijaństwo rośnie w niespotykanym tempie w Iranie.

Islamscy duchowni ostrzegają przed rozprzestrzenianiem się chrześcijaństwa, kościoły domowe są rutynowo atakowane przez władze, a nawrócenie na chrześcijaństwo jest w rzeczywistości postrzegane jako działanie przeciwko bezpieczeństwu narodowemu w niektórych częściach kraju.

Ale żadne z tych zagrożeń nie powstrzymuje szybkiego wzrostu ludzi nawracających się na wyznawców Chrystusa.

Mohabat News informuje, że ten wysoki wskaźnik konwersji ma miejsce pomimo rygorystycznej islamskiej indoktrynacji młodzieży w jej rodzinach i edukacji. 

Islamski rząd Iranu przekazuje duże kwoty na wsparcie organizacji islamskich, które promują islam wśród młodzieży w obrębie i poza granicami Iranu. 

Jednak irańska młodzież staje się coraz bardziej oddalona od islamu, co staje się poważnym problemem dla rządu irańskiego. 

W zeszłym roku, po tym, jak ajatollah Makarem Szirazi wyraził zaniepokojenie popularnością chrześcijaństwa na przedmieściach Maszhadu, religijni i polityczni urzędnicy miasta natychmiast wysłali na przedmieścia dużą liczbę islamskich nauczycieli i kaznodziejów, aby odwrócić młodzież od chrześcijaństwa.

Fala aresztowań i nękania chrześcijańskich nawróconych nastąpiła wkrótce potem, a wielu spotkało się z długimi wyrokami więzienia i ciężkimi kaucjami za ich tymczasowe zwolnienie.źródło: CBN.NEWS


Chrześcijańska Misja Ewangeliczna”FILEO”

br. Waldemar Skworcz-Bednarski


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: