Monstrum z Chorzowa -seryjny morderca  i pedofil  2020 roku skończy odbywać karę w więzieniu w Rzeszowie.

Monstrum z Chorzowa -seryjny morderca i pedofil  2020 roku skończy odbywać karę w więzieniu w Rzeszowie.

18 września 2019 0 przez Zespół "FILEO"

„Gazeta Wyborcza” przypomina, że seryjny morderca z Chorzowa może zostać objęty tzw. ustawą o bestiach i skierowany do specjalnego zamkniętego ośrodka w Gostyninie.

Wniosek do sądu o przeniesienie Kukuły do Gostynina musi złożyć dyrektor zakładu karnego na osiem miesięcy przed zakończeniem kary. Tomasz Mucha z Sądu Okręgowego w Rzeszowie poinformował, że do czwartku, 12 września takie pismo nie wpłynęło.

Roman Hula, funkcjonariusz który aresztował Kukułę:

„Jeśli ten człowiek wyjdzie na wolność, będzie zabijał dalej” – mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą..