Angelika Karpińska( o2.pl) |

Hinduski kapłan odciął głowę człowiekowi w świątyni. Twierdził, że była to ofiara dla bogów, by zakończyli pandemię koronawirusa. Po popełnieniu zbrodni sam oddał się w ręce policji.

70-letni hinduski kapłan chciał położyć kres pandemii koronawirusa. Stwierdził, że złagodzi “gniew bogów” składając im ofiarę. W tym celu zabił w świątyni 52-letniego mężczyznę odcinając mu głowę siekierą.

Tego samego dnia kapłan oddał się w ręce policji. Funkcjonariusze przekazali, że mężczyzna był bardzo pijany. Dodali, że Sansari Ojha tłumaczył, że przyśniła mu się bogini, która rozkazała mu złożyć w ofierze człowieka, by zakończyć pandemię.

Kapłan twierdził, że widział we śnie boginię i został poproszony o poświęcenie życia człowieka, aby położyć kres koronawirusowi. Dlatego pozbawił go głowy – powiedział “Daily Mail” detektyw Ashish Kumar Singh.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa. Ciało 52-letniej ofiary zostało skierowane na sekcję zwłok, a narzędzie zbrodni zabezpieczono. Media podają, że kapłan od dawna toczył spór z zamordowanym mężczyzną.

To niewiarygodne w XXI wieku, że ludzie nadal zachowują się w tak barbarzyński sposób. Domagamy się zdecydowanych działań przeciwko winnym – powiedziała “India Today” działaczka społeczna Satya Prakash Pati.


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: