Gianna Jessen opowiada o tym, że pochodzi z Nashville Tennessee i przyjechała do Dublina, by zachęcić mieszkańców, by w najbliższym referendum głosowali na “NIE”.  Kobieta opowiada o tym, że przeżyła swoją aborcję i urodziła się w klinice aborcyjnej podczas “zabiegu” w Los Angeles. – Przyjechałam do Dublina, by dać mieszkańcom możliwość wysłuchania innej opinii na temat aborcji, z perspektywy dziecka, które przeżyło aborcję i które musi sobie radzić z jej konsekwencjami – mówi Gianna na początku filmu. Aborcja spowodowała, że kobieta ma porażenie mózgowe. – Jestem adoptowana i moi biologiczni rodzice mieli wtedy 17 lat. Mama była prawie w 8 miesiącu ciąży, gdy wybrała się do kliniki aborcyjnej i zdecydowała się, by mnie zabić – mówi w przemówieniu Gianna – Pomijając fakt, że nie umarłam, choć przecież na to liczyli.

Gianna podkreśla, że biorąc pod uwagę naukę, nawet jeśli nie jest się osobą wierzącą, to nie można pominąć faktu, że serce dziecka w brzuchu mamy bije od 16 dnia (sic!) i można je usłyszeć. Wiadomo również, że życie zaczyna się od poczęcia.

– To jest takie proste, by mówić o “moich prawach”- zwraca uwagę – Ale żadna feministka nigdy nie mówiła mi o tym, jakie są moje prawa. One próbują jedynie mnie uciszyć. I jest to niezwykle interesujące dla mnie.

  • Urodziłam się w klinice aborcyjnej. Nie jestem częścią czyjegoś ciała. Mam swoje własne. Więc jakie były moje prawa? Powiedzcie mi to – zwraca się do tłumu – Możecie wykrzykiwać swoje slogany cały dzień, ale mówię wam to z miłością, ale twardo, że moje prawa też się liczą! Jestem kobietą i nie krzyczycie, jak moje prawa zostały pogwałcone tego dnia. Myślicie tylko o sobie i o momencie do 12 tygodnia ciąży. Powiem wam coś. Bicie serca dziecka w łonie matki słychać już w 16 dniu. Słyszycie bicie serca i nie powiecie, że to życie? Oczywiście powiecie, że to życie. Ta osoba jest żywa, chyba że to niechciane dziecko…. wtedy nagle lekceważycie bicie serca. Mówicie moje ciało, mój wybór. Ja nigdy nie miałam wstać z łóżka, nie miałam robić nic. A przebiegłam dwa maratony. Trenuję cztery razy w tygodniu, by wiedzieć jak się wspinać w górach.  Bo nie zamierzam być na wózku. Chcę to przezwyciężyć.

źródło: gosc.pl


Darowizna pro-life

FILEO-FUNDACJA NIOSĄCA POMOC OFIAROM PRZEMOCY KRS 0000705635
Tytuł przelewu:
„Za Życiem”

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Rachunek w złotówkach (PLN):
PL 30 1020 2791 0000 7902 0269 1947

Rachunek w dolarach amerykańskich (us dollars)
PL 46 1020 2791 0000 7502 0309 5569

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: