18.06.2020 Washington DC  (International Christian Concern)

W 2018 roku Anna przyjęła Chrystusa po wysłuchaniu Dobrej Nowiny od krewnego. Wiedząc, że jej nowo odkryta wiara naraziła ją na niebezpieczeństwo w jej muzułmańskiej społeczności, próbowała ukryć swoją wiarę.

Jednak gdy mąż Anny zauważył, że pewnego wieczora się modli, zaczął ją bić. Rano nadal ją nękał i uderzył ją drewnianą deską. Na szczęście jej sąsiedzi usłyszeli zamieszanie i zaprowadzili Annę i jej dzieci do pobliskiej kliniki.

W końcu została przeniesiona do centrum ratunkowego, w którym mieszka ponad 100 wyznawców islamu, gdzie tymczasowo mieszkała wraz z dziećmi.

International Christian Concern przekazał następnie fundusze niezbędne, aby pomóc Annie w odbudowie życia w nowym mieście, bezpiecznym od znęcającego się męża, gdzie ona i jej dzieci mogą wzrastać w wierze.


Imię zmieniono ze względów bezpieczeństwa, również nie podajemy miejsca skąd pochodzi Anna oraz gdzie aktualnie przebywa.

Dziękujemy Bogu przez Pana Jezusa Chrystusa, że otwiera swoim dzieciom drzwi ratunku i bezpieczeństwa w czasach prześladowań za wiarę.

Chrześcijańska Misja Ewangeliczna”FILEO”
br. Waldemar Skworcz-Bednarski


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: