Ebrahim Firouzi, który 31 października skończył odbywać karę więzienia, teraz musi spędzić dwa lata na wygnaniu w Sarbaz

Ebrahim Firouzi, który 31 października skończył odbywać karę więzienia, teraz musi spędzić dwa lata na wygnaniu w Sarbaz – miejscowości leżącej tuż przy granicy z Pakistanem. Przebywa tam od 12 listopada. W grudniu poprosił o wydanie przepustki w celu załatwienia spraw rodzinnych, a kiedy przez kilka dni oczekiwania nie otrzymał odpowiedzi, udał się w podróż.

12 marca Ebrahim otrzymał wiadomość, że z powodu złamania warunków odbywania kary wygnanie zostało wydłużone o 8 miesięcy i dodatkowo o 3 miesiące za niedopełnienie obowiązku codziennego meldowania się. Nie dostał możliwości odwołania się od wyroku.

Módlmy się, aby Pan nadal napełniał pokojem naszego brata w Chrystusie i jego rodzinę podczas rozłąki. Prośmy Boga, aby czas wygnania Ebrahima został skrócony i żeby mógł bezpiecznie dzielić się nadzieją, jaką można znaleźć w Jezusie Chrystusie.

Źródła: Middle East Concern, Hovsepian Ministries,GPCH


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: