2023-03-29

CHRZEŚCIJAŃSKA MISJA EWANGELICZNA-POMOC DLA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH

Szanowni Państwo. Dzięki Waszemu wsparciu możemy realizować projekty związane z pomocą osobom poszkodowanym przestępstwem oraz pomagać materialnie najbardziej potrzebującym z naszego regionu. Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z Chrześcijańską Misją Ewangeliczną Fileo, powołaną do tego celu w ramach działalności statutowej Fundacji Fileo, by dowiedzieć się o aktualnych potrzebach ludzi najuboższych.

Poniżej mają Państwo możliwość skorzystania z przycisku PayPal. Darowizny wpłacane na konto Fundacji „FILEO” poprzez serwis internetowy PayPal będą gospodarowane jako pomoc finansowa dla osób potrzebujących zamieszkujących w regionie siedziby Fundacji.

Razem możemy więcej!

Chrześcijańska Misja Ewangeliczna Fileo, prowadzi również projekt pomocy dla prześladowanych Chrześcijan w Pakistanie, przy współpracy z Polską Misją Pomocy Prześladowanym Chrześcijanom w Pakistanie, oraz w koordynacji z Home of Jesus Christ in Lahore, Pakistan – gdzie bezpośrednim kierownikiem oraz osobą do kontaktu jest Naqash Javed. Poniżej link do naszej strony gdzie znajdą Państwo więcej informacji: NASZA MISJA W PAKISTANIE

KONTAKT Z FUNDACJĄ „FILEO” KRS 0000705635

Adres:
Wojska Polskiego 33c/1
78-449 Borne Sulinowo
Polska

E-mail: biuro@fundacja-fileo.pl
Phone + 48 538 826 764

Print Friendly, PDF & Email