Organizacja charytatywna z siedzibą w Wielkiej Brytanii wezwała brytyjskiego premiera Borisa Johnsona do udzielenia azylu 14-letniej chrześcijance, która została uprowadzona podczas blokady COVID-19 i przymusowo poślubiona i nawrócona na islam przez muzułmańskiego żonatego mężczyznę.

Pomoc Kościołowi w Potrzebie, która wspiera prześladowanych chrześcijan na całym świecie, wzywa zaniepokojonych chrześcijan, aby dodali swoje imiona do internetowej petycji, która zostanie wysłana do premiera w imieniu uprowadzonej nastolatki Mairy Shahbaz w Pakistanie.

W sierpniu Maira uciekła z domu swojego rzekomego męża , Mohamada Nakasha, kilka tygodni po tym, jak Sąd Najwyższy w Lahore nakazał jej powrót do porywacza i orzekł, że jest legalnie zamężna z muzułmaninem.

„Niezależnie od ostatecznej decyzji sądu, życie Mairy na zawsze będzie zagrożone”. „Istnieje groźba zabójstwa honorowego. Ekstremiści w Pakistanie uważają ją za apostatkę i zabiją ją przy pierwszej okazji. Jej prawnik powiedział, że mężczyźni ją szukali, pukali do drzwi i pytali o miejsce jej pobytu.

Rzecznik organizacji charytatywnej, John Pontifex, powiedział, że „szokująca sprawa jest szansą dla Wielkiej Brytanii na pokazanie swojego zaangażowania w dobro chrześcijan, którzy tak często czują się porzuceni przez Zachód”, jak podaje The Telegraph .

czytaj dalej: christianpost


Darowizna Biblia dla Indii

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: