Wolność dla Qin Derfu

Qin Derfu jest diakonem z kościoła Early Rain Covenant Church – został skazany na więzienie.

Próbujemy uwolnić Qin Derfu z więzienia i potrzebujemy twojej pomocy. 

Kościół  Rain Covenant Church in China’s Sichuan Province był celem nieustannych rządowych inwigilacji i prześladowań w ostatnich latach. Qin znalazł się wśród 150 członków, którzy zostali aresztowani i zatrzymani przez  rząd Chin w 2018 r.

Został fałszywie oskarżony i do tej pory był więziony w Chengdu. Co więcej, jego prawnik i rodzina nie byli w stanie odwiedzić go w więzieniu.

Podpisz naszą petycję o wolność dla Qin:

 Prosimy o dołączenie do nas w opiece nad nim.

Podpisując tę ​​petycję, pokażesz rządom amerykańskiemu i chińskiemu, że życie Qina ma znaczenie, że został zapamiętany i że jego życie nie powinno zostać zniszczone z powodu jego prywatnych wierzeń religijnych.

Napisz list do Qin:

Ponadto, możesz –  ty (i twoja rodzina lub rodzina kościelna) napisać osobisty list do Qina, zachęcając go w swojej wierze i pokazując urzędnikom więziennym oraz światu, że jest zapamiętany?

Listy tego rodzaju przekazują zarówno prześladowanemu, jak i prześladowcy wyraźny komunikat, że ich sprawa nie została zapomniana.

Kliknij tutaj, aby pobrać pakiet do pisania listów.

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję.

Treść petycji tutaj.


Starszy Qin Defu (37) z kościoła Early Rain Covenant Church w Chengdu, stolicy południowo-zachodniej prowincji Syczuan w Chinach, został aresztowany po nalocie na kościół w dniu 9 grudnia 2018 r. W listopadzie 2019 r. Został skazany na cztery lata więzienia za „ nielegalne operacje biznesowe ”- zarzut związany z jego zaangażowaniem w drukowanie hymnów i innych książek do użytku kościelnego bez licencji. Przed nalotem rząd wielokrotnie nękał kościół.


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: