Były ortodoksyjny Żyd, który uwierzył w Jezusa Chrystusa, jest teraz bezdomny i ma niewielkie szanse na znalezienie pracy.

Po spotkaniu z chrześcijańskim robotnikiem dziewięć lat temu Noa stopniowo zaczął rozumieć i wierzyć w ewangelię, a ostatnio zaufał Jezusowi jako Zbawicielowi.

Jego decyzja spotkała się jednak z intensywnym ośmieszeniem ze strony jego społeczności i rodziny, którzy wyrzucili go z domu.

Obecnie śpi w miejscu pracy przyjaciela, szukając pracy, ale jego możliwości są ograniczone.

Jako ortodoksyjny Żyd, edukacja Noi była prawie całkowicie skoncentrowana na poznawaniu Tory i żydowskich tradycji.

Oprócz prześladowań ze strony rodziny Noa doświadczył prześladowań ze strony radykalnych grup anty-misjonarskich, takich jak Yad L’Achim. Módlcie się, aby Noa znalazł swoje miejsce do życia.

źródło: icommittopray.com


Kia W – USA
Dziękuję Ojcze za Noa. Dziękujemy za przyniesienie go do Ciebie. Dziękuję Ci za otwarcie oczu i modlę się, aby miał głębsze objawienie Twojej miłości do niego. Proszę bądź z Noą. Proszę zapewnij mu dom i pracę oraz więcej, niż potrzebuje. Proszę, pobłogosław go i wyświadcz mu przysługę. Modlę się, abyś go pocieszał Swoim Duchem Świętym.

Darowizna


Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: