Feministki w różowych maskach udawały, że dokonują aborcji kobiety przebranej za Marię matkę Jezusa przed katedrą w północnej Argentynie w ramach protestu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Zdjęcie protestu ukazuje coś, co wygląda jak krew i części ciała tryskające spomiędzy nóg , czemu sprzyjały feministki w różowych maskach. Kobieta przebrana za Marię trzyma w powietrzu pięść. Wydaje się, że uśmiecha się i nosi różaniec na szyi.

Zdjęcie „sztuki performance” zostało udostępnione w mediach społecznościowych. Clarin i hiszpański oddział EWTN poinformowali, że arcybiskup Tucuman Alfredo Zecca potępił to.

„Z wielkim smutkiem czytamy o tym wysoce obraźliwym proteście w Argentynie” – powiedziała LifeSiteNews Maureen Ferguson z The Catholic Association.

Jest to również wysoce ironiczne, jak na marsz feministyczny protestujący przeciw zabójstwom kobiet w obronie prawa do odbierania życia ludzkiego, w tym dzieci płci żeńskiej.

Rocznie na całym świecie dokonuje się aborcji około 25 milionów małych dziewczynek ”.

„Ten groteskowy i bluźnierczy akt przedstawia, czym właściwie jest każda aborcja, a ci, którzy są nią zdenerwowani, powinni być równie zdenerwowani każdą aborcją, która ma miejsce” – powiedział LifeSiteNews ks. Frank Pavone, krajowy dyrektor Priests for Life.

„Każdy atak na życie ludzkie jest atakiem na Boga, a każde odrzucenie życia ludzkiego jest odrzuceniem samego Chrystusa”.

źródło: lifesitenews.com


18/08/2020 Pakistan:

Potrzebna pomoc żywnościowa dla głodujących i prześladowanych chrześcijan.


This slideshow requires JavaScript.


Obecnie można zauważyć,iż chrześcijańskie organizacje społeczne z Pakistanu,które otrzymywały dotychczas darowizny pieniężne z Niemiec,USA czy innych krajów świata z powodu skutków obostrzeń ,zaniechały lub całkowicie zminimalizowały wysyłkę środków pieniężnych na pomoc żywieniową dla głodujących Chrześcijan w tym kraju ,co uniemożliwia niesienie takiej pomocy i prowadzenie przez nich tej działalności charytatywnej.

Wyjątek stanowi Polska misja pomocy dla głodujących chrześcijan w Pakistanie,i stąd stale otrzymujemy liczne prośby nie tylko od wielu ubogich chrześcijan z Pakistanu,ale w obecnym czasie właśnie od tych organizacji,które niosły również tam dotychczas swoją pomoc żywnościową…

Lesław Baran:
Dzięki darczyńcom z Polski na bieżąco zaopatrujemy w żywność ubogich Chrześcijan oraz dzieci-sieroty z Mother Care Orphan Center w Lahore w Pakistanie (z chrześcijańskiego sierocińca),jego pracowników,wdowy i innych ubogich Chrześcijan.

Każda paczka żywnościowa,którą przygotowujemy i przekazujemy dla ubogich Chrześcijan jest o wartości 64.00 zł i jest przekazywana dla jednej ubogiej rodziny chrześcijańskiej.
Zawiera ona takie produkty jak:

20 kg mąki pszennej
5 kg ryżu
3 litrowy olej
2 kg cukru
2 rodzaje soczewicy po 200 gramów
1 kg soli
250 gram papryki chili
1 kg makaronu
1 mydło

Z mąki codziennie pieką “rote” (chleb pakistański w formie placka),a papryka chili wraz z cukrem czy solą stanowi tam podstawową przyprawę,którą stosują do wszystkich potraw.

Prosimy o udostępnianie tej informacji, gdyż potrzeby związane z pomocą żywieniową dla Chrześcijan w Pakistanie są ogromne.
Dla przykładu:

Koszt zakupu tylko 40 sztuk paczek żywnościowych wynosi 2560.00 zł.


Darowizna


FILEO-FUNDACJA NIOSĄCA POMOC OFIAROM PRZEMOCY KRS 0000705635
Tytuł przelewu:
„Prześladowany Kościół-Pakistan”

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Rachunek w złotówkach (PLN):
PL 30 1020 2791 0000 7902 0269 1947

Rachunek w dolarach amerykańskich (us dollars)
PL 46 1020 2791 0000 7502 0309 5569

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: