Pakistan: Saleem Masih, 22-lata torturowany na śmierć za kąpiel w studni Muzułmanów!!!

02/03/2020 Washington DC (International Christian Concern) 

Mordercy twierdzą, że chrześcijanin „zanieczyścił” wodę muzułmanów

International Christian Concern (ICC) dowiedział się, że Saleem Masih, 22-letni chrześcijanin z Pakistanu, był poważnie torturowany przez muzułmańskiego właściciela w pakistańskiej dzielnicy Kasur, ponieważ użył jego studni do kąpieli.

Trzy dni później, 28 lutego, Saleem zmarł w Lahore General Hospital z powodu ciężkości odniesionych obrażeń.

25 lutego Saleem pracował jako robotnik dzienny na polu rolnym należącym do Sher Dogara w wiosce Bhagiyana, położonej w okręgu Kasur. 

Wczesnym rankiem, kiedy Masih skończył rozładowywać plewy na polach, spłukał się w pobliskiej studni. 

Kiedy Dogar i inni muzułmanie zobaczyli, co robi Saleem, podbiegli, wyciągnęli Saleema z wody i zaczęli go bić.

„ Torturowali [Saleema] za„ zanieczyszczenie ”wody muzułmanów”, powiedział Waris Masih, wujek Saleema, ICC.

Stali się agresywni, ponieważ„ Choora ” (obraźliwe określenie określające pakistańskich chrześcijan jako nieczystych) odważył się uczynić ich wodę nieczystą. Twierdzili, że spowodowało to zanieczyszczenie całej uprawy.

Według wielu doniesień Dogar i sześciu innych muzułmanów, w tym Muhammad Iqbal, Altaf, Ali Shehzad, Jabbar Arain, Mushtaq i Haji Muhammad, zaciągnęli Saleema na farmę bydła Dogara, gdzie przykuli go i torturowali przez dwie godziny. 

Według krewnych Saleema pobito go kijami i żelaznymi prętami, rażono prądem elektrycznym i bito żelaznym prętem, powodując liczne złamania lewego ramienia i żeber.

Około godziny 9.00 ojciec Saleema, Ghafoor Masih, został wezwany przez policję na farmę bydła Dogara. 

Tam odkrył, że Saleem jest nieprzytomny i zakrwawiony z powodu tortur. Ojciec Saleema zabrał go do szpitala okręgowego, gdzie otrzymał wstępne leczenie, ale został przeniesiony do szpitala w Lahore z powodu ciężkich obrażeń. Saleem pozostawał w śpiączce przez trzy dni, aż umarł 28 lutego.

„ Ten incydent zniszczył moją siłę ”, powiedział Ghafoor dla ICC. „ Był moją dziecięcą gwiazdą i twarzą rodziny. Sprawcy zabili go bardzo brutalnie. Chcę sprawiedliwości dla mojego syna i kary dla zabójców. 

 

źródło: persecution.org


Chrześcijańska Misja Ewangeliczna”FILEO”

br. Waldemar Skworcz-Bednarski


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: