Indie: 3 kwietnia pastor Lalu Kirade został zaatakowany przez kilku mieszkańców wioski Bilood, położonej w dzielnicy Khandwa w Madhya Pradesh.

Według wiadomości Morning Star pastor w indyjskim stanie Madhya Pradesh został brutalnie zaatakowany przez gang plemiennych animistów 3 kwietnia. Niestety atak ten nastąpił niecały miesiąc po podobnym atak na pastora przez tę samą grupę osób.

Napastnicy brutalnie pobili pastora Kirade, przygwoździli go do ziemi, dusili i obrabowali z pieniędzy, które miał. Według Morning Star News jeden z napastników próbował zmiażdżyć struny głosowe pastora Kirade’a, aby nie mógł już prowadzić nabożeństw.

Pastor Kirade został uratowany, gdy członkowie jego kościoła zostali poinformowani o napadzie. Jednak pastor Kirade został poważnie ranny w wyniku ataku.

Według Morning Star News pastor Kirade został zaatakowany przez te same osoby na początku marca 2020 r. Podczas marcowego ataku napastnicy pokonali pastora Kirade i innych członków jego rodziny, gdy wypędzali ich z domu w wiosce Bilood. Od tego czasu pastor Kirade i jego rodzina mieszkają na otwartym polu poza wioską.

Do tej pory policja niewiele zrobiła, aby chronić pastora Kirade i jego rodzinę. Według Morning Star News policja niechętnie wspierała pastora Kirade po tym, jak poinformowała o tym ostatnim ataku.

W celu uzyskania wywiadów prosimy o kontakt z Olivia Miller, koordynator ds. Komunikacji: press@persecution.org .


Darowizna

Print Friendly, PDF & Email

Czas Męczenników

Redakcja: Waldemar Estera Skworcz-Bednarscy (Żniwo wprawdzie wielkie,ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na żniwo swoje. Ewangelia Łukasza)

Twój komentarz lub modlitwa za prześladowany Kościół

KANAŁ NA FACEBOOKU

SuperWebTricks Loading...

Privacy Policy and Terms & Conditions

%d bloggers like this: